Referanslar

Savunma Sanayii Başkanlığı

Mentorluk Gelişim Programı kapsamında, 100 katılımcıya Mentorluk Eğitimleri vererek destek olduk.

Novartis

Novartis İletişim ekibine, etkili takım olma, iletişim, motivasyon, hedef belirleme konularını içeren ‘Team Building’ Wokshop çalışması ile destek olduk.

Borusan Mannesman

Yöneticilerin kariyer yolculuğunda liderlik, yöneticilik yetkinliklerini geliştirmelerine destek olmak amacıyla başlatılan “Yol Gösterici Liderlik” projesinde Mentorluk eğitimleri, sürecin dijital Mentorluk platformuna aktarılması ve raporlamasında destek olduk.

Kastamonu Entegre

Yaklaşık 50 stajyerin proje hedeflerine ulaşmalarını ve bireysel gelişimlerini hızlandıran “TalenTree Gelişim Yolculuğu” programında Mentorluk eğitimleriyle destek olduk.

QNB Finansinvest

QNB Finans Invest Satış ekibinin yetkinliklerini geliştirmek, daha başarılı ve birbirini destekleyen çalışma kültürüne katkı sağlamak ve birlikte öğrenme ortaklığı yaratmak amacıyla ‘Mentorluk Gelişim Programı’ başlattık. Tamamen dijital ortamda gerçekleştirilen program; içerik önerileri, farkındalık amaçlı envanterler, süreç yönetimi ve anında geribildirim gibi tüm aşamaları içinde barındırıyor…

McCann

McCann Üst Yönetim ekibi ile Farkındalık, Liderlik Stilleri, Güçlü Takım Olmak konularını ele aldıktan sonra 2020+ Stratejilerini masaya yatırdık. Bu çalışmayı doğada, tamamen ilaçsız, yerel tohumlar ile doğal tarım yapılan şifa dolu bir ortamda gerçekleştirdik, doğaya dokunduk…aksiyon hedefimizle niyetlerimizi toprağa tohum ile ektik…gelişimlerine şahit olduk...

VMLY&R

VYMLR çalışanları ile benzersiz bir deneyim yaşadığımız, kimi zaman kendimizi endişeli, umutsuz hissettiğimiz pandemi döneminde “Kendimize Koçluk” yapmak başlığı ile, duygu ve düşüncelerimizi pozitif yöne nasıl evirebiliriz çerçevesi ile interaktif bir webinar düzenledik.

Caffe Nero

CaffeNero Üst Yönetim ekibi ile Farkındalık, Liderlik Stilleri ve Kurum Misyon ve Değerlerini konuştuğumuz ve Aksiyon Adımları ile çalıştayı tamamladığımız keyifli bir çalışma gerçekleştirdik.