top of page

Çözüm Ortaklarımız

TalentFocus olarak, başarının iş birliği ve güçlü ortaklıklarla daha da geliştiğine inanıyoruz. Bu yüzden, alanlarında lider kuruluşlarla çalışarak, yaratıcı, yenilikçi, sürdürülebilir çözümler sunmayı önemsiyoruz.

Plusture UK

Plusture-logo-400px-110px_edited.png
Plusture-logo-400px-110px_edited.png

Plusture UK, Birleşik Krallık pazarına girmeyi hedefleyen şirketlere strateji ve operasyonel konularda yıllardır danışmanlık hizmeti vermekte olup aynı zamanda yapay zeka eğitimleri düzenlemektedir.  İşbirliğimiz ile yetenek kazanma, değerlendirme ve gelişim projeleri yürütüyor, kurumlara özel yapay zeka eğitimleri tasarlıyoruz.

https://plusture.co.uk/

Mentorink

Mentorluk ve Koçluk süreçlerini dijital platforma taşıyan, akıllı algoritmayla eşleştirme, ilham veren özelleştirilmiş içerik oluşturma, canlı video-chat araçları, anında geribildirim verme ve takip-analiz gibi olanaklar sunan Mentorink uygulaması ile, kurumlarda işe yarayan yapılandırılmış Mentorluk Programları geliştiriyoruz.

www.mentorink.com

Untitled-removebg-preview.png
Untitled-removebg-preview.png

DISC Akademi

disc_edited.png

En başta DISC Kişilik Envanteri olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik envanter ve çözümlere özellikle çalıştaylar ve diğer çalışmalarımızda sıklıkla yer veriyoruz. DISC envanterini Takım Raporları ve Liderlik Gelişim çıktıları ile yorumlayarak takım çalışması veya birebir Değerlendirme-Koçluk-Mentorluk çalışmalarında yaygın olarak kullanıyoruz.

www.discakademi.com

FlowQ

Bütünsel yaklaşım ile yeteneklerin bilişsel, beceri ve yetkinlik analizleri konusunda önemli veriler sağlayan FlowQ platformunu, Yetenek Kazanma, Değerlendirme, Gelişim ve Koçluk çalışmalarında kullanmaktayız. Aynı zamanda katılımcıların içsel motivasyon kaynaklarını, değerlerini, kurum kültürüne uyum alanlarını belirleyerek bütünsel bir değerlendirmeyi içeren danışmanlık hizmeti sunuyoruz

e5bfee_c87e030725f34cf3a19b68796fdd3fa0~mv2.webp

Bryq

bryq_logo_edited.png

TalentFocus olarak, Yetenek Yönetimi Hizmetlerimizi bir üst seviyeye taşımak hedefiyle, Yapay Zeka tabanlı, Yetenek Yönetimi Platformu çözümü sunan BRYQ ile güçlerimizi birleşirdik. Bryq, yetenek zekası alanında ödül alan, yetenek işe kazandırma, değerlendirme, doğru işe yönlendirme ve kurum kültürünü geliştirme alanında objektif veriler sağlayarak çözüm sunuyor.

www.bryq.com

Davranış Bilimleri Enstitüsü

Dünyada kişilik envanterleri arasında en yaygın olarak kullanılan ve en güvenilirlerden biri olan 16pf envanterinin, sertifikalı danışmanları olarak; İşe Alım Danışmanlığı, Gelişim ve Koçluk çalışmalarında !6pf’i kullanmaktayız. Bununla birlikte Öğrenme Stilleri, Satış Yetkinlikleri Envanteri vb. farklı amaçlara hizmet eden envanterlerin, kurumlara değer sağlayan bir perspektifte kullanımı ve yorumlanması üzerine danışmanlık sağlıyoruz.

www.dbe.com.tr

dbe_edited.png
bottom of page