Çözüm Ortakları

 • Bryq

  TalentFocus olarak, Yetenek Yönetimi Hizmetlerimizi bir üst seviyeye taşımak hedefiyle, Yapay Zeka tabanlı, Yetenek Yönetimi Platformu çözümü sunan BRYQ ile güçlerimizi birleşirdik. Bryq, yetenek zekası alanında ödül alan, yetenek işe kazandırma, değerlendirme, doğru işe yönlendirme ve kurum kültürünü geliştirme alanında objektif veriler sağlayarak çözüm sunuyor.

  www.bryq.com

 • Mentorink

  Mentorluk ve Koçluk süreçlerini dijital platforma taşıyan, akıllı algoritmayla eşleştirme, ilham veren özelleştirilmiş içerik oluşturma, canlı video-chat araçları, anında geribildirim verme ve takip-analiz gibi olanaklar sunan Mentorink uygulaması ile, kurumlarda işe yarayan yapılandırılmış Mentorluk Programları geliştiriyoruz.

  www.mentorink.com

 • Davranış Bilimleri Enstitüsü

  Dünyada kişilik envanterleri arasında en yaygın olarak kullanılan ve en güvenilirlerden biri olan 16pf envanterinin, sertifikalı danışmanları olarak; İşe Alım Danışmanlığı, Gelişim ve Koçluk çalışmalarında !6pf’i kullanmaktayız. Bununla birlikte Öğrenme Stilleri, Satış Yetkinlikleri Envanteri vb. farklı amaçlara hizmet eden envanterlerin, kurumlara değer sağlayan bir perspektifte kullanımı ve yorumlanması üzerine danışmanlık sağlıyoruz.

  www.dbe.com.tr

 • DISC Akademi

  En başta DISC Kişilik Envanteri olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik envanter ve çözümlere özellikle çalıştaylar ve diğer çalışmalarımızda sıklıkla yer veriyoruz. DISC envanterini Takım Raporları ve Liderlik Gelişim çıktıları ile yorumlayarak takım çalışması veya birebir Değerlendirme-Koçluk-Mentorluk çalışmalarında yaygın olarak kullanıyoruz.

  www.discakademi.com

 • Hasada Yolculuk

  Doğada gerçekleştirdiğimiz çalıştaylarda, doğru tarım (ilaçsız-organik, yerel tohum kullanan) prensibiyle üretim yapan İstanbul çevresine yakın lokasyonlarda ‘Hasada Yolculuk’un rehberliğiyle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Bir yandan içsel ve işsel yolculuklara kafa yorarken, diğer yandan doğada olmanın, toprağa dokunmanın ve doğal ürünleri tatmanın eşsiz deneyimini yaşıyoruz.