Takım ve Liderlik Workshop

Kurumların stratejilerini uygulamalarına ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olan kuruma özel çalıştaylar (workshop) tasarlıyoruz. Bu çalıştaylarda odağımız ‘farkındalık’ olmakla birlikte kurumun ihtiyacına göre liderlik, koçluk, yaratıcılık, takım geliştirme vb. amaçlarını göz önünde bulundurarak dizayn ediyoruz.

Neleri yaparak daha iyi bir takım olabiliriz? İyi bir takım olmayı nasıl tanımlarız? Bizi tetikleyen, harekete geçiren ortak amaçlarımız neler? Bu hedeflere giderken hangi değerlerimiz bizi yolda tutar? vb soruların eşlik ettiği, bol bol egzersiz ve beyin fırtınası ile herkes tarafından sahiplenilen, heyecan yaratan ve ortak bir çıktı ile tamamladığımız bir süreç olmasını önemsiyoruz.

Bu çalışmaları ‘doğa’ da deneyimleyeceğimiz özel çözümlerimiz bulunuyor. Doğada gerçekleştirdiğimiz çalıştaylarda, doğru tarım (ilaçsız-organik, yerel tohum kullanan) prensibiyle üretim yapan İstanbul çevresine yakın lokasyonlarda çözüm ortağımız ‘Hasada Yolculuk’un rehberliğiyle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Bir yandan 'içsel' ve 'işsel' yolculuklara odaklanırken, diğer yandan doğada olmanın, doğanın bize sunduklarının tekrar farkına varmanın ve toprağa dokunarak doğal ürünleri tatmanın eşsiz deneyimini yaşıyoruz.

Çalıştaylarımızı daha kısaltılmış olarak, interaktif bir şekilde tasarladığımız Webinar formatında da uyguluyoruz. Bir süre daha pandemi tedbirlerinin devam edeceğini öngördüğümüz ve dijital çalışmalara odaklandığımız bu dönemde, çalışan deneyimini iyileştirmek, katılımı artırmak ve takım olmayı vurgulamak daha da önemli hale geliyor. Bununla birlikte Pandemi süreci ve VUCA ortamı, her kurum için stratejilerini yepyeni bir bakış açısıyla gözden geçirme, fırsat ve tehditleri yeniden değerlendirme için ortak akıl ile hareket etmeye yönlendiriyor.